Kur BMW F30 320d B47 visbiežāk sāk sulot eļļa pēc 200 tūkstošu nobraukuma?

📁 BMW 2 st. 💬 3 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
5 / 5  (1 vērtējums)

3 atbildes

Rūdolfs Freimanis
Rūdolfs Freimanis 1 3 2 st.
Eļļas noplūdes pēc 200k km visbiežāk rodas no vārsta vāka blīves, īpaši ap aizmugurējo malu pie izplūdes kolektora. Piemēram, uz mana klienta mašīnas eļļa tecēja tieši uz karstā kolektora un radīja deguma smaku salonā. Vēl viens izplatīts punkts ir eļļas dzesētāja blīves savienojumā ar bloku, kur var redzēt eļļas svītras gar motora priekšpusi.
Pēteris Avots
Pēteris Avots 0 2 1 st.
Otra izplatīta vieta ir aizmugurējā kloķvārpstas blīve. Piemēram, manā darbnīcā bija 320d, kur eļļa sūcās pāri sajūga zonai un radīja eļļas traipus uz pārnesumkārbas.
Nils Krēsliņš
Nils Krēsliņš 0 3 27 min.
Pirmā vieta, ko pārbaudu, ir eļļas filtra korpusa blīve, tā sacietē un sāk sūkties no augšas uz leju gar bloku. Manā darbnīcā bija mašīna, kur eļļa no turienes pilēja tieši uz ģeneratora un nogalināja to.

Atbildēt

0 / 3000