Kura eļļa der Audi A8 D4 Tiptronic kārbai, ja slēdzas ar sitienu?

📁 AUDI 1 ned. atpakaļ 💬 3 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
4 / 5  (1 vērtējums)

3 atbildes

Veiksmespūķis
Veiksmespūķis 1 2 2 ned. atpakaļ
Pirmkārt - sitiens pārslēdzot nav normāla parādība. Tas liecina par mehānisku vai hidraulisku problēmu, nevis vienkārši nepareizu eļļu.

- Tev jāizmanto tikai **ZF Lifeguard 8** (vai **Shell M-1375.4**). Tas ir oriģinālais specifikācijas eļļas tips ZF 8HP pārnesumkārbām.
- Nekādā gadījumā nelej **neoriģinālo Dexron** vai citu universālo eļļu - tas pasliktinās situāciju.

Praktiski ieteikumi:
1. Vispirms pārbaudi eļļas līmeni un stāvokli (smarža, krāsa). Ja tā ir melna vai deg - jāmaina.
2. Ja sitiens ir nesen parādījies, iespējams, eļļas filtrs ir aizsērējis vai solenoīdi nolietojušies.
3. **Nomaini eļļu ar atbilstošu daudzumu** (ap 7-9 litri, atkarībā no metodes) - bet tas var tikai palīdzēt, ja problēma nav mehāniska.

Rezumējot - pareizā eļļa ir ZF Lifeguard 8, bet visticamāk tev būs nepieciešama arī kārbas diagnostika pie speciālista.
6
Pauls Rozītis
Pauls Rozītis 1 1 2 ned. atpakaļ
ZF Lifeguard 8 ir vienīgā pareizā eļļa šai kastei, bet sitiens norāda uz nopietnu defektu - visticamāk, solenoīda vārsts vai mehāniska eļļas noplūde hidrauliskajā blokā. Pat ja eļļu nomainīsi pret oriģinālo, tas neizārstēs problēmu - sitiens vienkārši kļūs mazāk izteikts.
6
Tumšpūķis
Tumšpūķis 0 3 1 ned. atpakaļ
Sitiens pārslēdzot nozīmē, ka kastei jau ir bojājums, nevis tikai nepareiza eļļa. ZF Lifeguard 8 ir obligāta, bet pirms eļļas maiņas jāpārbauda eļļas līmenis un stāvoklis - ja tā ir tumša un smird pēc deguma, tad ir jau mehāniski nodiluši berzes diski vai hidrauliskais bloks.
3

Atbildēt

0 / 3000