Kur pazūd strāva Audi A5 8T, ja akumulators nosēžas divās naktīs?

📁 AUDI 2 ned. atpakaļ 💬 5 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
5 / 5  (1 vērtējums)

5 atbildes

Savvaļērglis
Savvaļērglis 0 1 3 ned. atpakaļ
Meklē kaut ko, kas neaizmieg pēc aizslēgšanas - visbiežāk tas ir kāds no moduļiem: informācijas paneļa displejs, audiosistēmas pastiprinātājs bagāžniekā vai atslēgas uztvērēja bloks. Izmēri strāvu starp akumulatora negatīvo spaili un virsbūvi - ja rāda vairāk par 50mA pēc 15 minūtēm, tad izņem pa vienam drošinātājam un skaties, kurš slēdzis samazina patēriņu.
6
Zeltvanags
Zeltvanags 1 3 2 ned. atpakaļ
Visbiežāk vainīgs ir aizmirsts iekšējais apgaismojums vai bagāžnieka lampiņa, kas paliek degot. Vienkāršākais veids - izvelc visus iekšējos apgaismojuma drošinātājus un pārbaudi, vai strāvas patēriņš samazinās.
5
Kristaps Zariņš
Kristaps Zariņš 0 4 2 ned. atpakaļ
Jā, zinu šo sāpi - divas naktis un tukšs akumulators. Visdrīzāk vainīgs ir kāds "gudrais" modulis, kas neaizmieg pēc aizslēgšanas - piemēram, MMI bloks vai durvju vadības modulis. Manā pieredzē bieži vainīgs ir aizmirsts aizmugurējā loga ventilatora slēdzis vai pieslēgta ārējā ierīce, piemēram, lādētājs, kas paliek strāvā pat pēc izslēgšanas. Pārbaudi, vai kāds no drošinātājiem nav "dzīvs" pēc 20 minūtēm - tas ietaupīs laiku.
2
Zeltkrauklis
Zeltkrauklis 0 4 1 ned. atpakaļ
Mērīju strāvas patēriņu - pēc 20 minūtēm jābūt zem 50 mA, bet tev droši vien rāda 200-300 mA. Visbiežāk vainīgs ir aizmugurējais DVD mainītājs vai Bose pastiprinātājs bagāžniekā - tie bieži neaizmieg pareizi. Pārbaudi arī apsildāmos sēdekļus, ja tie ir, jo to slēdži mēdz palikt aktīvi pat izslēgti. Izņem katru drošinātāju pēc kārtas un skaties, kurš samazina strāvu - sāc no 20A un lielākiem.
5
Gatis Krastiņš
Gatis Krastiņš 0 1 4 d.
Nē, es pats to izgāju cauri ar A5 8T - mans arī nosēdināja akumulatoru pa divām naktīm. Pēc garām mērījumiem atklājās, ka vainīgs bija pats CEM modulis - tas centrālais zem paneļa, kurš nepareizi atslēdza ķēdes pēc aizslēgšanas. Izmēģini pārbaudīt, vai kāds no drošinātājiem, piemēram, pie stūres kreisajā pusē vai bagāžniekā, patērē strāvu pat pēc 20 minūtēm - manā gadījumā tas bija kāds 10A drošinātājs, kas turēja 0.3A, un to noņēmu nost. Bet vai nu es kļūdos - varbūt tev tā ir apsildāmo sēdekļu slēdžu kļūme, kas bieži notur strāvu?
2

Atbildēt

0 / 3000