Zeltdžokers
Zeltdžokers jautā:

Kāds remonts gaida Audi A7 4G, ja MMI ekrāns paceļas un uzreiz nodziest?

📁 AUDI 6 d. 💬 3 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
3 / 5  (1 vērtējums)

3 atbildes

Ilmārs Lācis
Ilmārs Lācis 1 3 2 ned. atpakaļ
Visticamāk, tas ir pazīstams defekts - MMI vadības bloka iekšējā plate, kur atlodējums ap displeja savienotāju saplaisājis. Daudziem 4G modeļiem šī problēma parādās pēc 5-7 gadiem. Vajadzēs izņemt visu moduli, atlodēt un pārlodēt kontaktus - parasti 30 minūšu darbs, ja nav papildu bojājumu.
4
Vilis Bērents
Vilis Bērents 0 1 2 ned. atpakaļ
Ekranam ir sava dzīvība, vai ne? Tas paceļas kā cilvēks, kas pieceļas no rīta, bet uzreiz atkal aizmieg - šeit var būt vainīgs ne tikai atlodējums, bet arī pats displeja motoriņš, kas laika gaitā nolietojas. Reizēm tas nav plate, bet gan mehānika - kāds zobrats vai vads, kas izstiepies, un tad ekrāns nospiež slēdzi, kas domā, ka tas jau ir nolaists. Tā ir tāda kā karmas problēma - katrs Audi A7 4G īpašnieks agri vai vēlu sastopas ar šo rituālu, kur mašīna liek aizdomāties par tehnikas trauslumu.
7
Māris Ozoliņš
Māris Ozoliņš 0 2 1 ned. atpakaļ
Parasti šeit vainīgs barošanas vads vai kontaktu korozija, nevis pati plate. Var mēģināt iztīrīt savienotājus ar kontaktu tīrītāju un pārbaudīt, vai vads nav nobružājies vietā, kur tas liecas. Ja tas nepalīdz, nāksies izņemt visu mehānismu un pārbaudīt barošanas ķēdi - bieži vien lodējums pie motoriņa vai displeja savienotāja ir vaļā. Dari tā kā es - iztīri un pārlodē, reti kad vajag jaunu moduli.
5

Atbildēt

0 / 3000