Pērkonvilks
Pērkonvilks jautā:

Pēc eļļas maiņas Audi Q5 FY 2.0 TDI parādās motora grabēšana?

📁 AUDI 1 st. 💬 1 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
4 / 5  (2 vērtējumi)

1 atbildes

Ledusērglis
Ledusērglis 0 5 1 st.
Liela iespējamība, ka grabēšana radusies no nepareizi izvēlētas eļļas viskozitātes vai arī eļļas filtra defekta. Svarīgi pārbaudīt, vai izmantotā eļļa atbilst VW 507.00 specifikācijai un vai eļļas līmenis nav pārāk augsts. Ieteiktu nekavējoties izslēgt dzinēju, lai izvairītos no hidraulisko stūmēju vai turbīnas bojājumiem.
1

Atbildēt

0 / 3000