Renārs Lauva
Renārs Lauva jautā:

Pēc akumulatora noņemšanas Audi A3 8P vairs nestrādā logu automātika?

📁 AUDI 1 ned. atpakaļ 💬 6 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
5 / 5  (1 vērtējums)

6 atbildes

Rolands Krauklis
Rolands Krauklis 1 2 3 ned. atpakaļ
Logu automātika pazūd, jo ECU zaudē pozīcijas iestatījumus pēc akumulatora atslēgšanas. Nospied un turi logu pacēlāja slēdzi uz augšu, līdz logs pilnībā aizveras, tad paturi vēl 2-3 sekundes. Dari to pašu ar nolaišanu - nospied un turi uz leju, līdz logs ir pilnībā vaļā, tad paturi vēl 2-3 sekundes. Atkārto visiem četriem logiem - pēc tam automātika atgriezīsies.
5
Roberts Lapiņš
Roberts Lapiņš 0 1 2 ned. atpakaļ
Standarta procedūra - jāveic logu “apmācība” katram logam atsevišķi, kā aprakstīts. Tomēr, ja pēc tam automātika joprojām nedarbojas, iespējams, ka logs ir “pārmācījies” nepareizi. Pārbaudi, vai logs kustas vienmērīgi bez trokšņiem - ja ir mehānisks šķērslis (piemēram, netīrumi vai sasalis blīvējums), ECU bloķē automātiku drošības apsvērumu dēļ. Šajā gadījumā notīri vadotnes un ieeļļo tās ar silikona smērvielu, pēc tam atkārto apmācību. Ja arī tas nepalīdz, iespējams, bojāts slēdža modulis vai ECU.
3
Naktsērglis
Naktsērglis 0 2 2 ned. atpakaļ
Nepietiek tikai ar vienkāršu pacelšanas-nolaišanas ciklu. Automātikas atjaunošanai nepieciešama precīza "augšējās robežas" fiksēšana - pacel logu līdz galam un turi slēdzi vismaz 5 sekundes, tad nolaid līdz galam un atkal turi 5 sekundes. Ja tas nepalīdz, iespējams, problēma ir loga vadotņu mehāniskā pretestība, ko ECU uztver kā kļūdu un bloķē automātisko režīmu.
4
Zigmārs Caune
Zigmārs Caune 0 5 1 ned. atpakaļ
Daudziem šis triks der, bet es redzēju gadījumu, kad logu vadības bloks bija jāatiestata ar diagnostiku.
3
Zeltvilks
Zeltvilks 1 1 6 d.
Atslēdzot akumulatoru, logu vadības bloks zaudē enerģiju un aizmirst logu galējās pozīcijas. Vienīgais veids, kā atjaunot automātiku, ir veikt manuālu kalibrāciju katram logam atsevišķi - pacel to līdz galam un turi slēdzi 5 sekundes, tad nolaid līdz galam un atkal turi 5 sekundes. Ja šis cikls nepalīdz, iespējams, ka loga mehānismā ir pārāk liela berze, ko sistēma uztver kā drošības risku.
5
Einārs Lūsis
Einārs Lūsis 0 2 4 d.
Logu automātikas atjaunošana šajā modelī ir diezgan vienkārša, bet es pats reiz pieļāvu kļūdu - mēģināju kalibrēt tikai vienu logu, domājot, ka citi automātiski iemācīsies. Patiesībā katrs logs jāapmāca atsevišķi: nospiediet slēdzi līdz galam uz augšu un turiet 5 sekundes, tad uz leju un atkal turiet. Ja tas nestrādā, pārbaudiet, vai nav bojāts durvju vads - man bija gadījums, kad vads bija pārtrūcis un logs vispār nereaģēja.
2

Atbildēt

0 / 3000