Pārkarsis motors Audi Q7 4L pēc ūdenssūkņa maiņas rāda gaisu sistēmā?

📁 AUDI 6 st. 💬 3 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
5 / 5  (1 vērtējums)

3 atbildes

Krišjānis Jansons
Krišjānis Jansons 0 5 6 st.
Parasti tā ir gaisa kabata, kas palikusi sistēmā. Q7 4L ir sarežģīta dzesēšanas sistēma ar diviem termostatiem un papildus sildītāja ķēdi. Jāizmanto speciāls vakuuma pildīšanas instruments, vai arī jāpaceļ mašīnas priekšgals un ilgi jāgriež motors ar atvērtu iztukšošanas skrūvi, līdz iznāk visi burbuļi.
5
Mihails Ivanovs
Mihails Ivanovs 0 3 5 st.
Pēc manas pieredzes ar šiem "lielajiem puišiem" - visdrīzāk vainojams nevis gaiss, bet gan termostata vāciņš, kas var iestrēgt aizvērtā stāvoklī.
Uldis Celmiņš
Uldis Celmiņš 2 4 3 st.
Ūdenssūkņa nomaiņa ir tikai puse darba, ja neizskalo sistēmu un neaizstāj dzesēšanas šķidrumu ar pareizo tipu. Q7 4L ir jutīgs pret G12++ specifikāciju, un vecais antifrīzs var radīt gaisa kabatas pat pēc pareizas atgaisošanas. Vēl viens iemesls - spiediena vāciņš uz izplešanās tvertnes, kas var būt noplūdis vai aizsērējis, neļaujot sistēmai uzturēt spiedienu un izspiest gaisu. Pārbaudi, vai vāciņa blīve nav cieta un vai tas atveras pie pareizā spiediena - parasti 1,4 bāri. Ja viss šķiet kārtībā, bet gaiss joprojām ir, mēģini uzsildīt motoru līdz darba temperatūrai ar atvērtu sildītāju uz maksimuma, tad lēnām atskrūvē iztukšošanas skrūvi uz radiatora, līdz izplūst viendabīga šķidruma strūkla bez burbuļiem.

Atbildēt

0 / 3000