Melnvilks
Melnvilks jautā:

Kas noklikšķ Audi A7 4G S tronic kārbā, kad pārslēdzas no R uz D?

📁 AUDI 2 st. 💬 2 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
5 / 5  (1 vērtējums)

2 atbildes

Mežērglis
Mežērglis 0 5 2 st.
Noklikšķ režīma selektora bloķēšanas mehānisms vai pati pārnesumkārbas vadības svira tās iekšējā detaļa. Bieži vaininieks ir solenoida skaņa, kas aktivizējas, lai atbloķētu selektoru. Ja skaņa ir vienreizēja un skaidra, tas var būt normāls darbības troksnis. Ja klikšķis ir ass vai pavada vibrācija, visticamāk, nolietojusies bukse vai selektora iekšējā plastmasas daļa.
1
Andris Kalniņš
Andris Kalniņš 0 4 1 st.
Pārnesumkārbas iekšējais elektromagnēts atbloķē parkošanās slēdzeni, tas rada raksturīgu klikšķi. Ja skaņa ir normāla, tas nav problēma.
2

Atbildēt

0 / 3000