Sigurds Kalējs
Sigurds Kalējs jautā:

Kādēļ Audi Q5 8R dūmo melni tikai strauji iespiežot gāzi?

📁 AUDI 1 ned. atpakaļ 💬 4 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
3 / 5  (2 vērtējumi)

4 atbildes

Mārtiņš Balodis
Mārtiņš Balodis 0 1 3 ned. atpakaļ
Pārmērīga degvielas padeve zem slodzes. Visticamāk, sprauslas tek vai ir nolietojušās, vai arī turbīnas spiediena sensors rāda nepareizi.
3
Edgars Liepiņš
Edgars Liepiņš 0 2 2 ned. atpakaļ
Lambdasondes var būt palēna vai piesārņota, tad dators nespēj ātri pielāgot maisījumu un uzšļāc pārāk daudz degvielas. Ja problēma tikai pie strauja paātrinājuma, tad mēra sensors vai izplūdes noplūde.
8
Mežkaralis
Mežkaralis 1 1 6 d.
Dūmo melni tikai strauji iespiežot gāzi - tas parasti norāda uz pārmērīgu degvielas maisījumu zem slodzes, bet ja tas notiek tikai momentā, tad vainīga var būt aizsērējusi vai bojāta EGR vārsts. Kad strauji spiež gāzi, EGR sistēma nespēj ātri aizvērties, un izplūdes gāzes sajaucas ar ieplūdes gaisu, izjaucot degvielas-gaisa attiecību. Pārbaudi EGR vārsta kustīgumu un vai tas nav iestrēdzis atvērtā stāvoklī - tas ir biežs iemesls tikai dinamiskā režīmā.
3
Renārs Lauva
Renārs Lauva 1 3 4 d.
Boosterī var būt plaisa vai noplūde starp kompresoru un ieplūdi, kas, strauji iespiežot gāzi, rada spiediena kritumu un degvielas-gaisa maisījums kļūst pārāk bagāts. Es to redzēju uz vairākiem 2.0 TFSI dzinējiem, un tas ir grūti atrodams bez dūmu testa. Pārbaudi starpdzesētāja šļūtenes - viena no tām var būt mikroplaisāta.
2

Atbildēt

0 / 3000