Veiksmesriteris
Veiksmesriteris jautā:

Degoša ABS lampiņa Audi A4 B6 paliek pēc jauna riteņa devēja uzlikšanas?

📁 AUDI 6 d. 💬 3 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
3 / 5  (1 vērtējums)

3 atbildes

Sudrabvilks
Sudrabvilks 0 2 2 ned. atpakaļ
Jauna devēja uzlikšana viena pati neko neatrisina - ABS sistēma jāieprogrammē no jauna. Daudzi tic, ka nomaina sensoru un problēma pazūd, bet Audi A4 B6 gadījumā pēc jauna devēja obligāti jāveic sensora kalibrācija ar diagnostikas iekārtu. Ja lampiņa paliek, visticamāk, sistēma vēl nav iegaumējusi jauno signālu. Pārbaudi arī vadu savienojumus - tie bieži sarūsē vai plīst pie riteņa arkas.
8
Imants Vētra
Imants Vētra 1 2 2 ned. atpakaļ
Riteņa gultņa magnētiskais gredzens var būt bojāts. Ja esi uzlicis jaunu sensoru, bet lampiņa joprojām deg, iespējams, problēma nav pašā sensorā, bet gan gultnī - tas ir izplatīts Audi A4 B6 gadījumā. Pārbaudi, vai nav redzamu plaisu vai magnētiskā lauka traucējumu, un nomēri spriegumu pie savienotāja - ja tas ir stabils, tad gultnis ir jāmaina.
7
Ugunskaralis
Ugunskaralis 1 3 2 ned. atpakaļ
Jā, tā ir tipiska problēma šim modelim. Ne vienmēr vainīgs pats sensors - Audi A4 B6 bieži ir bojāts ABS bloka vads, kas iet no sensora uz galveno bloku. Pārbaudi, vai vads nav noplīsis vai pārtrūcis pie amortizatora stiprinājuma - tur tas bieži noberžas un rada kļūdu.
4

Atbildēt

0 / 3000