Pieliet litru eļļas BMW E90 320i N46, kad panelī rāda zemu līmeni pēc 3000 km?

📁 BMW 1 st. 💬 1 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
4 / 5  (1 vērtējums)

1 atbildes

Emīls Vērdiņš
Emīls Vērdiņš 0 6 1 st.
Benzīns no šī motora iztvaiko, tas ir normāli. N46 sērija mīl paņemt eļļu apmēram 0.5-1 litru uz 1000 km, īpaši pēc 100k nobraukuma. Pie 3000 km un zema līmeņa signāla noteikti pielej vienu litru. Galvenais - nepārlej, jo katalizators to necietīs. Kad uzpildi, līmenim jābūt starp MIN un MAX uz mērstieņa pēc tam, kad motors ir uzsildīts un izslēgts.
1

Atbildēt

0 / 3000