Pieliet litru eļļas BMW E90 320i N46, kad panelī rāda zemu līmeni pēc 3000 km?
Novērtējiet šo jautājumu:
4 / 5 (1 vērtējums)
1 atbildes
Emīls Vērdiņš
●
0
●
6
1 st.
Benzīns no šī motora iztvaiko, tas ir normāli. N46 sērija mīl paņemt eļļu apmēram 0.5-1 litru uz 1000 km, īpaši pēc 100k nobraukuma. Pie 3000 km un zema līmeņa signāla noteikti pielej vienu litru. Galvenais - nepārlej, jo katalizators to necietīs. Kad uzpildi, līmenim jābūt starp MIN un MAX uz mērstieņa pēc tam, kad motors ir uzsildīts un izslēgts.
1
Līdzīgi jautājumi
- Pārbaudīt bremžu disku metienu BMW G30 540i, ja jauni kluči ātri sāk vibrēt?
- Kad BMW E60 530d bremžu kluču sensors jāmaina kopā ar pašiem klučiem?
- Kāpēc BMW E61 530d pēc savirzes vēl velk pa labi ar jaunām riepām?
- Atpazīt iesprūdušu suportu BMW F15 X5 30d, ja viens disks pēc brauciena karsts?
- Aizmugures bremžu troksnis BMW E87 120i sākas pēc rokasbremzes regulēšanas servisā?