Zelttīģeris
Zelttīģeris jautā:

Pārāk cietas riepas BMW F15 X5 30d bojā komfortu vairāk nekā M sport piekare?

📁 BMW 1 st. 💬 2 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
4 / 5  (1 vērtējums)

2 atbildes

Vilis Bērents
Vilis Bērents 0 2 1 st.
Jā, tas ir ļoti iespējams, ka riepu pārāk liels spiediens vai pārāk cieta gumija var sabojāt komfortu vairāk nekā pati M sporta piekare. Domāju, ka cilvēki bieži aizmirst, ka riepas ir pirmais un pēdējais saskares punkts ar ceļu - tās ir kā mājas pamati. Ja riepas ir pārāk cietas, pat vislabākā piekare nespēj kompensēt trīcošo sajūtu, ko tu saņem caur stūri un sēdekli. Manuprāt, pareizs riepu spiediens un mīkstāks protektors var atgriezt to patīkamo, plūstošo braukšanas sajūtu, ko tu zaudē, ja pārāk daudz pievērš uzmanību tikai piekarei.
1
Kristaps Zariņš
Kristaps Zariņš 1 6 41 min.
M sporta piekare uz F15 ir diezgan stingra, bet riepu spiediens var visu sajaukt vēl trakāk. 2,8 bāri vietā liec 2,4 bāri, un tu jau tūlīt sajutīsi, kā mašīna sāk "peldēt" pa bedrēm. Tas ir kā staigāt pa māju ar betona zolēm - neko jau nelīdzēs, ja pašam kājas ir mīkstas.
1

Atbildēt

0 / 3000