Cēzars Zaķis
Cēzars Zaķis jautā:

Kāpēc BMW E61 530d pēc savirzes vēl velk pa labi ar jaunām riepām?

📁 BMW 1 st. 💬 1 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
5 / 5  (1 vērtējums)

1 atbildes

Viktors Petrovs
Viktors Petrovs 0 6 1 st.
Visticamāk riepu konuss vai ražošanas defekts. Jaunām riepām dažreiz ir slēpts sānu spēks, kas velk auto uz vienu pusi. Pārbaudiet riepu spiedienu un samainiet priekšējos riteņus vietām - ja vilkšana maina virzienu, vainīga riepa. Ja nē, pārbaudiet bremžu suportu vai piekares bukses - E61 bieži ļodzās apakšējās sviras bukses.

Atbildēt

0 / 3000